Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej...

Usługi instalacyjne

Usługi budowlane

Fotowoltaika dostanie najwięcej wsparcia 23.12.2011

NOWA USTAWA O OZE. W nowym systemie dla OZE fotowoltaika otrzyma największe wsparcie spośród wszystkich źródeł odnawialnych. Ile będzie można na niej zarobić i czy to wystarczy, aby w końcu uruchomić rynek PV w Polsce?

Fotowoltaika dostanie najwięcej wsparcia

więcej...

Celem jest zmiana sposobu myślenia 23.11.2011

Sztuka tworzenia instalacji solarnych dopiero raczkuje. Dlatego chciałbym powiedzieć, że w najbliższych latach będziemy produkować dużo więcej energii solarnej, po dużo niższych cenach - mówi Peter Schatton z firmy SolArod w II części wywiadu dla Gramwzielone.pl

Celem jest zmiana sposobu myślenia

więcej...

Jesteśmy na początku "ery Słońca" 08.11.2011

Polska ma potencjał by osiągnąć połowę rozmiaru niemieckiego rynku fotowoltaicznego – o szansach rozwoju na rynku PV, a także o współpracy z polskim producentem paneli solarnych Eneeko – opowiada Peter Schatton, szef niemieckiej firmy SolArod.

Jesteśmy na początku

więcej...

Władze Opolszczyzny za wiatrakami 25.98.2011

Władze woj. opolskiego zachęcają do edukacji nt.elektrowni wiatrowych, a przykład dla mieszkańców Opolszczyzny ma dać uruchamiana właśnie farma wiatrowa Lipniki. W regionie mają ruszyć wkrótce kolejne wiatraki.

Władze Opolszczyzny za wiatrakami

więcej...

webdesign: Agencja Reklamowa Opole  code: Strony internetowe Opole